פרטי יצירת קשר עבור שירות חשפניות שלנו

פרטי יצירת קשר עבור שירות חשפניות שלנו

פרטי יצירת קשר עבור שירות חשפניות שלנו

בית לחם 1, תל אביב-יפו

e-mail: info@tennesseestrippers.com

054-720-3663

פרטי יצירת קשר עבור שירות חשפניות שלנו
פרטי יצירת קשר עבור שירות חשפניות שלנו

תוכלו להזמין חשפנות לאירוע חברה או מסיבה פרטית בביקור באתר שלכם: בדירה, קוטג', סאונה, מועדון, מסעדה, מועדון לילה וכו'.

חלק מהחשפניות שלנו מיוצגות במדורים: חשפנות גברים, חשפנות נשים, גו-גו, חשפנות VIP.
ניתן גם למלא בקשה להזמנת חשפנות והמנהל שלנו יבחר אמן בהתאם לדרישות ולתקציב שלכם!

הכל בישראל! חשפנות גברים, חשפנות נשית, חשפנות שואו, בורלסק, שואו אירוטי, ריקוד פרטי, סולואים ודואטים, מספרי תחפושות מבוימים, מתיחות ובדיחות מיניות בהשתתפות הרקדנים והאמנים שלנו – זה ה"היילייט" שיעזור להפוך כל מסיבה לחופשה בלתי נשכחת.

הזמנת חשפנות עם ביקור בבית, במועדון, בסאונה, בבית המרחץ, בבית כפרי, להופעה במסיבת חברה, מסיבת רווקים, מסיבת רווקות, חתונה, כמתנה ליום הולדת או יום נישואין. האמנים שלנו מוכנים לשקול את ההצעות הכי לא צפויות שלך ולהביא אותן לחיים.

הקטלוג שלנו מכיל אמנים הפועלים בז'אנרים שונים של חשפנות. זה מצוין בתיאור הפרופיל של האמן. בנוסף, בפרופיל יש תמונת חשפנות ווידאו. ניתן לבחור אמן ולהזמין סטריפטיז באינטרנט. אל תשכחו לסמן את מספר המספרים הנדרש ופרטי התקשרות לקבלת משוב!

אם מסיבה כלשהי לא הצלחתם לבחור אמן מהקטלוג שלנו, אלא רוצים להזמין חשפנות, אז פשוט התקשרו לטלפונים שלנו – אנו נציע חשפן, חשפן או מופע אירוטי לפי הדרישות והתקציב שלכם.

את מתכננת מסיבת רווקות, ולפי כל המסורת צריכה להיות עליה חשפן. לאחר הזמנת חשפנית למסיבת רווקות בחברתנו, את יכולה להיות בטוחה שהכלה תשמח.

אתה יכול לבחור תמונה מבין אלו המוצעות, או להשאיר אותה כהפתעה, כולל עבורך. האם זה יהיה לוחם רומי, או שוטר, או אולי שליח פיצה או רומנטיקן שירדימו ורדים, מלח, לוחם שוורים, בחור. האמן משקיע את הנשמה שלו בכל תמונה, וללא ספק תרגישו בעצמכם את אנרגיית הריקוד, גם אם אינכם אותה כלה, אלא רק צופה.

פרטי יצירת קשר עבור שירות חשפניות שלנו
פרטי יצירת קשר עבור שירות חשפניות שלנו

וכמובן, אם זה לא מספיק לכם, תוכלו להזמין ריקוד שני, ואם אתם רוצים להירגע ב-100% ולא מתביישים מהשקפות של חבריכם, בחרו בריקוד פרטי, שבו המגע בין האמן לבין האמן. הקהל גדול עוד יותר. וכמובן, אתה לא צריך לדאוג לגבי הצד המוסרי, כי כל המשך אינו נכלל, בין אם זה מין או שתיית תה.

חשפנות גברית היא מתנה נהדרת ליום הולדת או יום נישואין, וגיל ילדת יום ההולדת מוגבל רק בגבול התחתון, כלומר 18+, כלומר, אפשר להזמין גם בני 50 וגם 60 ו-70 וכאלה מתנה תמיד תהיה להיט.